Konsole loje antistres Quick Push Bubble

990 L

Ka stok

KODI: i237021172 KATEGORIA:

KONSOLE LOJE ANTISTRES

Kjo konsole loje eshte nje loder ndervepruese e perkryer si antistres dhe rritjen e stimulimit ndijor. Dizajni e ben ate nje loder te shkelqyer per permiresimin e fokusit dhe angazhimit.

Nje shumellojshmeri menyrash loje jane opsionale: Modaliteti i pikes se kontrollit, ndiqni driten e butonit per reagim te shpejte; Modaliteti i kujteses, shtypni butonat ne rend.

Modaliteti i pikeve, fik sa me shume drita qe te mundesh brenda nje minute; Modaliteti me dy lojtare, dy persona me radhe per te shtypur butonin.

Me madhesi xhepi perfekte per udhetime te gjata, me pushime apo kohen e lire ne shtepi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lojra

Main Menu

loje antistres online ne dyqan taxi

Konsole loje antistres Quick Push Bubble