Kompresor ajri per goma dhe pishina 150psi

4,990 L

Ka stok

  • Kompresor ajri per goma
  • Material rezistent dhe cilesor
  • Fryn lehtesisht ne pak caste
  • Dizajn praktik dhe kompakt
KODI: Q-2121407 Kategori: ,

KOMPRESOR AJRI PER GOMA 150PSI

Kompresor ajri me dizenjo te permiresuar per efikasitet me te madh dhe fryrje me te shpejte.

Ndryshe nga kompresoret e tjere nuk nxehet gjate perdorimit.car air compressor online shop dyqan taxi

I pershtatshem me shumicen e automjeteve si kamione, autobuse, makina. Gjithashtu eshte i pajisur me gryke shtese per fryrjen e topit, dyshekeve te ajrit, pishinat etj.

Kompresori i fuqishem ofron performance te mire ne vetem pak caste.

Celesi i sigurise nderpritet automatikisht nese motorri mbingarkohet apo mbinxehet. Lidhet lehtesisht me makinen me ane te prizes se cigaretes.

Dizajn praktik dhe me permasa kompakte qe mund ta ruani ne bagazhin e makines.

Shmangni vonesat ne udhetimet tuaja ne rast se gomat e makines shfryhen, me kete kompresor i cili do ju lehtesoje punen.

Ky model eshte i qendrueshem dhe i sigurt ne perdorim fale trupit te celikut te pandryshkshem, pistonit te perforcuar dhe sistemit te perdorimit.

Specifika

  • Tensioni: DC 12V-13.5V
  • Amperazhi: 15 Amp
  • Presioni: 150Psi
  • Zhvendosja: 35L./Min.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Ngjyra

Be the first to review “Kompresor ajri per goma dhe pishina 150psi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kompresor per pishina dhe goma me ajer blerje online dyqan taxi

Kompresor ajri per goma dhe pishina 150psi