Komplet enesh per piknik te riperdorshme Ecook set

2,790 L

Ka stok

KODI: s-98889 Kategori: ,

KOMPLET ENESH PER PIKNIK TE RIPERDORSHME

Komplet enesh tavoline te riperdorshme, te pershtatshme per piknik dhe kamping ne natyre. I pershtatshem per cdo vakt dhe lloje ushqimesh te ndryshme dhe pijesh.

Lehte per t’u mbajtur, per t’u ruajtur dhe per t’u pastruar. Material eko miqesor pa perberes te demshem per shendetin.

Rezistenca maksimale ndaj nxehtesise ne mikrovale eshte 212℉ per 5 minuta. Praktike, rezistente ndaj renieve dhe ushqimeve te nxehta apo te ftohta per perdorim afatgjate.

I pershtatshem per kamping, piknik, BBQ, plazh, park, cdo feste te brendshme dhe te jashtme.

Vje ne paketim me 24 ene te ndryshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Komplet enesh per piknik te riperdorshme Ecook set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komplet me ene kuzhine shitje online ne dyqan taxi

Komplet enesh per piknik te riperdorshme Ecook set