Komplet enesh kuzhine me 7 pjese DSP CA002 S02

11,190 L

Ka stok

KODI: d2324835 Kategori: ,

KOMPLET ENESH KUZHINE 7 PJESE

Komplet enesh kuzhine me 7 pjese te ndryshme, te bera nga material jo ngjites dhe veshje rezistente per perdorim afatgjate.

Seti perfshin tre tava me kapak 2,7 litra, 4,5 litra dhe 7 liter. Nje tigan per skuqje 2,9 litra pa kapak.

Me veshje te trefishte keto ene do te jene me cilesoret te perdorura ne gatimet e perditshme, te pershtatshme me modele te ndryshme sobash.

Informacione:

Tave me kapak 20*10 cm 2.7 L
Tave me kapak 24*11.5 cm 4.5 L
Tave me kapak 28*13 cm 7 L
Tigan per skuqje 28*5,5 cm 2,9 L pa kapak
Materiali i kapakut: kapak qelqi silice

Trashesia dhe pesha:
Tavë 20 cm 6,5/2,0/5,0 mm 790 g
Tavë 24 cm 6,5/2,0/5,0 mm 1010 g
Tavë 28 cm 6,5/2,0/5,0 mm 1520 g
Tigan 28 cm 6,5/2,0/4,5 mm 955 g


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Komplet enesh kuzhine me 7 pjese DSP CA002 S02”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me ene kuzhine dsp online ne dyqan taxi

Komplet enesh kuzhine me 7 pjese DSP CA002 S02