Kitare loder per femije Rockband Music Guitar

Ka stok

  • Kitare loder
  • Me drita dhe muzike
  • Punon me bateri 3xAA
  • Buton per ndezje/fikje
  • Per femije + 3 vjec
KODI: i237021130 KATEGORIA:

KITARE LODER PER FEMIJE

Ndihmoni femijet te zbulojne boten e muzikes me kete kitare loder elektrike me drita dhe muzike.

Kultivon interesin per muziken dhe Inkurajon femijet te zhvillojnë aftesite e tyre degjimore dhe krijuese.

Ndersa femija luan me kete loder, ajo leshon tinguj argetues dhe drita shumengjyreshe.

Bere nga materiali plastik ABS miqesor ndaj mjedisit dhe rrip per mbajtje me te lehte. Dizajni i siperfaqes se veshjes parandalon demtimin e gishtave duke e bere te sigurt ne perdorim.

Specifika:

  • Kitare loder
  • Me drita dhe muzike
  • Punon me bateri 3xAA
  • Buton per ndezje/fikje
  • Per femije + 3 vjec

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

kitare loder per femije online ne dyqan taxi

Kitare loder per femije Rockband Music Guitar