Altoparlante Kisonli TM-1000U speaker

4,290 L

Ka stok

 • Marka: Kisonli
 • Modeli: TM-1000U
 • Sistemi i altoparlanteve: USB 2.1
 • Tensioni: DC5V
 • Fuqia: 5W*1+3W*2
KODI: i239023 Kategori: ,

ALTOPARLANTE TM-1000U

Altoparlante per Pc dhe laptop, me drita RGB per ti bere me terheqese lojerat elektronike.

Me telekomande per ndezjen dhe fikjen e altoparlanteve, si dhe butonin per ndryshimin e volumit.

Lidhje Bluetooth me pajisje audio si telefoni, tableti apo Mpr per te degjuar muziken qe deshironi. Porte hyrese per karte memorie TF gjithashtu.

Specifika:

 • Marka: Kisonli
 • Modeli: TM-1000U
 • Sistemi i altoparlanteve: USB 2.1
 • Tensioni: DC5V
 • Fuqia: 5W*1+3W*2
 • Impedanca: 40
 • Funksioni: AUX / BT / Telekomanda
 • Ngjyra: E zeze
 • Permasa: 240x150x195mm (Kryesore)
  +80x90x175mm (anesorex2)

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

altoporlant

Be the first to review “Altoparlante Kisonli TM-1000U speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlante per lojera tm 1000u ne dyqan taxi

Altoparlante Kisonli TM-1000U speaker