Altoparlant muzike me Bluetooth Kisonli U-2800BT

1,690 L

Ka stok

 • Marka: Kisonli
 • Modeli: U-2800BT
 • Altoparlante 2 inch
 • Suportojne karte TF, USB, AUX. Remote
KODI: i239008 Kategori: ,

ALTOPARLANT MUZIKE ME BLUETOOTH

Altoparlante muzike me lidhje Bluetooth dhe wireless, qe komandohen lehtesisht me ane te telekomandes.

Te pershtatshme vecanerisht per audion e lojerave tuaja te preferuara. Pa vonesa ne trasmetimin e zerit, duke i bere akoma me te vrullshme lojerat.

Specifika:

 • Marka: Kisonli
 • Modeli: U-2800BT
 • Hyrja: USB 5v / Dc5v.
 • Pergjigja e frekuences: 20hz-10khz.
 • Altoparlante 2 inch
 • Hyrja : 3.5 mm
 • Suportojne karte TF, USB, AUX. Remote
 • Hyrje USB 5V / DC5V

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant muzike me Bluetooth Kisonli U-2800BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlante kisonli u2800 ne dyqan taxi

Altoparlant muzike me Bluetooth Kisonli U-2800BT