Kilometrazh elektronik kundra ujit per biciklete

1,990 L

Ka stok

• Permasat: 75 x 50 x 13 mm
• Lloji i ekranit: LCD
• Madhesia e ekranit: 2.8 inc
• Ngjyra e drites : jeshile
• Tastet me prekje
• Gama e matjes se shpejtesimatesit: 0 – 99,9 Km/h

KODI: i23702111269 Kategori: , ,

KILOMETRAZH ELEKTRONIK PER BICIKLETE

Kilometrazh elektronik dhe kundra ujit per biciklete.

Kompjuter shumefunksional me ekran LCD 2,8” me ndricim te gjelber i pershtatshem per bicikleta.

Pajisje e lehte, kompakt, me wireless, i papershkueshem nga uji IPX6. Ju lejon te monitoroni temperaturen e ambientit, shpejtesine, distancen e pershkuar, kohen e drejtimit, konsumin e kalorive dhe yndyrave.

Gjithashtu eshte e mundur te ruhen parametrat e 2 bicikletave te ndryshme.

Specifika:

• Permasat: 75 x 50 x 13 mm
• Lloji i ekranit: LCD
• Madhesia e ekranit: 2.8 inc
• Ngjyra e drites : jeshile
• Tastet me prekje
• Gama e matjes se shpejtesimatesit: 0 – 99,9 Km/h
• Shkalla e papershkueshmërise: IPX6
• Pesha: 134 g


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Biciklete

Main Menu

kilometrazh per biciklete online ne dyqan taxi

Kilometrazh elektronik kundra ujit per biciklete