Killer Rest Renata | Vrases elektrik per cdo insekt

2,200 L

Ka stok

  • Vret te gjitha llojet e insekteve.
  • Lehtesisht e levizshme.
  • Vepron ne nje largesi prej 35 deri ne 45m.
  • Nuk krijon efekte anesore per kafshet edhe humanet.
  • E pershtatshme per t’u mbajtur ne ambiente te jashtme apo te brendshme.
KODI: 360 killer pest Kategori: ,

KILLER REST RENATA PER INSEKTET

Pa kimikate te demshme edhe pa asnje veshtiresi ne perdorim.

Performanca e lartë per vrasjen e insekteve.

Mbulon siperfaqe te madhe me efektivitetin e saj.

Vret të gjitha llojet e ndryshme të ndryshme të insekteve.

Konsumon energji shumë të ulët.

VRASES ELEKTRIK PER CDO INSEKT

Vrasesi eshte miqësore me mjedisin duke mos leshuar toksina apo tym.

Nuk ka asnje rrezik per femijet, kafshet shepiake apo edhe per te rriturit.

Struktura e tij eshte e fortë dhe e qëndrueshme psi perbehet nga materiali i ABS.

Perbehet nga nje pjese ose “tabaka” pastruese ne te cilen mblidhen te gjitha mushkonjat apo inseketet e ndryshme ehd emund ta pastroni sa here qe ajo te mbushur me te tilla.

Ajo vjen me nje zinxhire ne menyre qe ta varni aty ku e keni me se te nevojshme qe mos te kete mushkonja.

Tubat prej alumini jane bere per te vetmen arsyen qe mos te kene kontakt njerezit apo kafshet shtepiake me kete ngrohese.

Vret të gjitha llojet e ndryshme të ndryshme të insekteve.

Lehtë për t’u përdorur dhe për t’u pastruar.

Konsumon energji shumë të ulët.360 degree insect killer bli online dyqan taxi

Zona ku e shtrin efikasitetin e saj 35m² / 45m².

SPECIFIKAT

Ideaur per vrasjen e muhkonjave.

Fuqia: 10W / 15W / 18W.

Ngjyra: E bardha.

Materiali: ABS + çeliku alumini.

E perbere me drita LED.

Mund te varet kudo qe deshironi.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Ngjyra

Be the first to review “Killer Rest Renata | Vrases elektrik per cdo insekt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

360 degree insect killer bli online dyqan taxi

Killer Rest Renata | Vrases elektrik per cdo insekt