Kasetofon me ekran vertikal 10 inch

14,500 L

Ka stok

 • Ekrani kapacitor ose rezistencë: kapacitiv
 • Sistemi i operativ: android 9.1
 • Hartat mbështetëse: igo, sygic, google map etj.
 • Udhëzim me zë: po
 • Mbështet pamjen e hartës 2D / 3D: po
 • Zona e dyfishtë: po, duke shfletuar ndërsa luani muzikë

KASETOFON 10 INCH ME EKRAN VERTIKAL

Kasetofon me ekran vertikal 10 inch dhe radio 2din me 9,7 ekran vertikal LCD të madh sjell një funksionim shumë të përshtatshëm dhe fleksibël. Pasqyrë prej xhami të zbutur 2.5D. Me hyrje të dyfishtë të adaptorit USB, mbështet cilësimet EQ, cilësimet e fushës së zërit, butonat me ngjyra të ndriçuara, dongle OBD2.

Madhësia e panelit të përparmë: 172 (L) * 222 (H) mm, madhësia e instalimit: 180 (L) * 75 (H) mm. Marrësi i radios Bluetooth dhe FM: Bluetooth i integruar me A2DP, mbështet telefonatat nepermjet bluetooth, luajtjen e muzikës Bluetooth.

FM me 18 stacione të paracaktuara, ju mund të dëgjoni trafik në kohë reale, transmetime të lajmeve, parashikime të motit etj.

Navigation GPS dhe Wifi: Mbështet shkarkimin, instalimin dhe fshirjen e shumë llojeve të aplikacioneve android. Njësia Android Head me harta të integruara jashtë linje, me wift / hotspot të lidhura, mund të shkarkoni aplikacione që ju pëlqen, YouTube, Instagram, Tik Tok dhe harta në internet, harta Goolge, Sygic, Tomtom, NaviGon etj.

Specifikat:kasetofon me ekran 10 inch
 • Furnizimi i rrymës: DC 12v (diapazoni i tolerancës: 10.8-14.5v)
 • Madhësia e panelit të përparmë: siç tregon fotografia
 • Sistemi i operimit: android 9.1
 • Rom: 16gb
 • Ram: 1gb
 • Usb zgjeruar: mbështet diskun usb deri në 32 GB
 • Rezolucioni: 1024 * 600
 • Ekrani kapacitor ose rezistencë: kapacitiv
 • Sistemi i operativ: android 9.1
 • Hartat mbështetëse: igo, sygic, google map etj.
 • Udhëzim me zë: po
 • Mbështet pamjen e hartës 2D / 3D: po
 • Zona e dyfishtë: po, duke shfletuar ndërsa luani muzikë
 • Diapazoni i rregullimit të FM-së: 87,5-108mhz
 • Rritja e FM: 0,05 mhz (be) / 0,1 mhz (usa)
 • Zona FM: evropë / usa1 / usa2 / japoni / rusi USB

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kasetofon me ekran vertikal 10 inch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon me ekran 10 inch bli online dyqan taxi

Kasetofon me ekran vertikal 10 inch