Kasetofon me ekran TFT LCD 7 inc Mp5 Android player

15,500 L

Ka stok

KODI: i-99878892 Kategori: ,

KASETOFON ME EKRAN LCD 7 INC

Kasetofon makine me ekran LCD7 inc me sistem navigim. Shijoni tingullin dhe ekranin e qarte me kete kasetofon multimedial te makines.

Ekrani me prekje 7 inch ofron pervoje te shkelqyer vizuale. Ju mund te shijoni filmat tuaj te preferuar ne cdo kohe dhe kudo. Lidhja me Bluetooth ju lejon te beni telefonata pa duar qe e ben me te lehte drejtimin.

Nese makina juaj ka nje kamer me pamje te pasme, ekrani do te shfaqe automatikisht pamjen e kthimit mbrapa kur te parkoni.

Ekran i madh HD: rezolucioni i ekranit eshte 800 x 480, qe eshte definicion relativisht i larte per ekranin me prekje 7 inch edhe per te pare filma.

Specifika:

– Tensioni: DC 12 V
– Fuqia dalëse: 4 x 55 W
– Versioni i Bluetooth: 2.0
– Distanca me Bluetooth: 10 metra
– Gama e frekuencës: FM 87.5 – 108 MHz
– Audio: MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, APE
– Video: RM, RMVB, MP4, FLV, MKV, 3GP, AVI, ASF, SWFMP1, MP2
– Foto: JPG


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon me ekran TFT LCD 7 inc Mp5 Android player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon me ekran 7 inch online ne dyqan taxi

Kasetofon me ekran TFT LCD 7 inc Mp5 Android player