Karroce shtytese per femije me lodra

4,290 L

Ka stok

  • Karroce per femije
  • Materiali plastik
  • Ngarkesa maks. 25 kg
  • Dizajn i palosshem
  • Grupmosha 6 muaj – 3 vjec
KODI: i23702111288 Kategori: ,

KARROCE SHTYTESE PER FEMIJE

Karroce rethore shtytese me lodra super cilesore per femije.

Me tavoline me lodra, drite dhe muzike. Lartesi te rregullueshme sipas rritjes se trupit te femijes per perdorim te vazhdueshem deri 3 vjec.

Sedilje ulese te mbushura dhe komode shume te rehatshme per qendrimin ulur te bebeve.

Material eko miqesor dhe jo i demshem per shendetin.

Specifika:

  • Materiali plastik
  • Ngarkesa maks. 25 kg
  • Dizajn i palosshem
  • Grupmosha 6 muaj – 3 vjec

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

rrethore me lule

Main Menu

karroce shtytese per bebe ne dyqan taxi

Karroce shtytese per femije me lodra