Karroce pazari me rrota te levizshme per shkalle

3,690 L

Ka stok

KODI: i-987668 Kategori: ,

KARROCE PAZARI ME RROTA TE LEVIZSHME

Karroce pazari me tre rrota te levizshme ne secilen ane per te bere me te leehte ngjitjen ne shkalle. Karroca rreshqet lehte lart e poshte shkalleve.

Doreze komode per t’ju ndihmuar te ngjiteni lehte lart dhe pa u perkulur kur ngjitni shkallet.  Strukture e qendrueshme bere nga kornize alumini cilesore e afte per kapacitet te madh ngarkese.

Karakteristika:

  • Cante pazari me 6 rrota
  • Pesha mbajtese: 50 kg
  • Diametri i tubit kryesor 30mm
  • Materiali: Alumin

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Karroce

Ngjyra

Be the first to review “Karroce pazari me rrota te levizshme per shkalle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karroce pazari me rrota per shkalle online ne dyqan taxi

Karroce pazari me rrota te levizshme per shkalle