Karroce pazari e palosshme me rrota SHAO YUN

1,990 L

Ka stok

KODI: 78339306930 Kategori: ,

KARROCE PAZARI E PALOSSHME

Karroce pazari e palosshme me rrota, e cila mbyllet dhe merr formen e cantes se dores. Praktike per te bere pazaret e perditshme dhe per ta marre me vete kudo ju nevojitet.

Mbajtje dhe transport i lehte fale peshes dhe permasave praktike.

E pajisur me xhep te jashtem me zinxhir, rripa dore, nje rrip te gjate dhe 2 rrota te palosshme me kllapa perpara per qendrim.

Praktike per ta marre me vete edhe ne udhetimet tuaja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Karroce pazari e palosshme me rrota SHAO YUN”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante pazari me rrota online ne dyqan taxi

Karroce pazari e palosshme me rrota SHAO YUN