Karroce kuajsh loder me muzike | Music toy carriage

1,200 L

Ka stok

KODI: Q-9876938 Kategori: ,

KARROCE LODER ME MUZIKE

Karroce loder e bukur per femije me drite dhe muzike.

Dizenjo interesante qe ngjason me ate te perralles se Hirushes; nje kale qe terheq karrocen do te behet lodra e preferuar e femijeve.

Tingujt e larte muzikore dhe dritat e bukura vezulluese do t’i mbajne femijet te argetuar per ore te tera.

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Karroce kuajsh loder me muzike | Music toy carriage”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karroce loder per femije shitje online ne dyqan taxi

Karroce kuajsh loder me muzike | Music toy carriage