Karroce ecje per femije Baby walker

4,290 L

Ka stok

  • Ka shtytese
  • Sedilje me mbushje
  • Lodra te ndryshme
  • Lartesi e rregullueshme
KODI: i237021101 Kategori: ,

KARROCE ECJE PER FEMIJE

E krijuar per perdorim te shumefishte, femija juaj mund te mesoje te ece duke u ulur ose duke e shtyre ate si mbeshtetje per te bere hapa te vegjel perpara.

Rregullimi me shume nivele per te ofruar rehati ne cdo hap te foshnjes suaj, karroca vjen me rregullim te lartesise me 2 nivele dhe 4 menyra te rregullimit te sediljes.

Vjen me disa lodra terheqese dhe argetuese per vogelushet ne pjesen e tabakase me muzike argetuese dhe drita per kohen e lojes.

Lehte per t’u palosur dhe ruajtur: Dizajni i tij i pershtatshem i ruajtjes e ben me te lehte palosjen, ruajtjen dhe transportimin e tij kudo qe deshironi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karroce

Main Menu

karroce per femije online ne dyqan taxi

Karroce ecje per femije Baby walker