Karrige per femije me personazhe vizatimore

890 L

Ka stok

  • Permasa: 40x35x30cm
  • Ngjyra: blu, roze
  • Materiali: plastike
  • Grupmosha: 1-3 vjec
  • Kapaciteti i ngarkeses: 20 kg
KODI: i23702111190 KATEGORIA:

KARRIGE PER FEMIJE ME PERSONAZHE

Karrige per femije me personazhe vizatimore dhe tinguj argetues ne momentin qe ulen mbi to.

Te disponueshme ne ngjyre blu dhe roze me princeshat e Disneyt dhe Mickey Mouse.

Kjo karrige per femije do te jete dhurate e shkelqyer per djalin ose vajzen me vecori shtese te tingullit te gezueshem kur nje femije ulet ne karrige.

Karriget jane material plastike te forta dhe te qendrueshme me baze sfungjeri te bute.

Me peshe te vogel, e lehte per t’u levizur kudo. Mund te mbaje peshe deri ne 20 kg. Rekomandohet per grupmoshen 1-3 vjec.

Specifika:

  • Permasa: 40x35x30cm
  • Ngjyra: blu, roze
  • Materiali: plastike
  • Grupmosha: 1-3 vjec
  • Kapaciteti i ngarkeses: 20 kg

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

karrige

Main Menu

karrige per femije online ne dyqan taxi

Karrige per femije me personazhe vizatimore