Karrige metalike qe paloset

2,490 L2,900 L (-14%)

Ka stok

▪️Material: metalik
▪️Ngjyra: e zezë
▪️Diametri: 180 cm
▪️Dimensionet: 45 x 45 x 79 cm

KODI: i231109 Kategori: ,

KARRIGE METALIKE QE PALOSET

Karrige metalike qe paloset shume praktike ne perdorim per ambiente te ndryshme.

Mund te perdoren ne shtepi,zyra ose biznese si: restorante, bare, bar – kafe, etj.

Material cilesor metalik me lyerje rezistent dhe per perdorim afatgjate.

Mund te palosen pas perdorimi dhe nuk zene hapesire.

Specifika:

▪️Material: metalik
▪️Ngjyra: e zezë
▪️Diametri: 180 cm
▪️Dimensionet: 45 x 45 x 79 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

karrige

Be the first to review “Karrige metalike qe paloset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige e palosshme online ne dyqan taxi

Karrige metalike qe paloset

2,490 L2,900 L (-14%)

Shto ne Shporte