Karikues wireless me mbajtes telefoni | Mi 20w

3,490 L

Ka stok

KODI: G-543221 KATEGORIA:

KARIKUES WIRELESS ME MBAJTES TELEFONI | MI 20W

Karikues wireless me mbajtes telefoni per karikim te shpejte dhe pa fisha.

Ka fuqi maksimale prej 20W, keshtu qe ju mund ta keni smartphonen tuaj gati ne nje kohe te shkurter.

Xiaomi Mi Wireless Charging Stand ka dizajn me baze te rrumbullaket dhe pjese te poshtme silikoni per te mbajtur te sigurt telefonin dhe kunder gervishtjeve.

Gjithashtu ka nje sistem mbeshtetes, i cili ju lejon te vendosni smartphone tuaj horizontalisht ose vertikalisht ne kendin e duhur per te vazhduar te punoni, te luani ose te shikoni nje film.

Ky karikues gjithashtu ofron mbrojtje te plote kunder mbinxehjes ose ndryshimeve te papritura te energjise ne rrymen elektrike.

Specifika

  • Marka: Xiaomi
  • Modeli: WPC02ZM
  • Lloji: Ngarkues pa fisha
  • Ndërfaqja e hyrjes: USB Type C
  • Hyrja DC: 5V / 2A, 9V / 1.6A, 12V-16V / 1.7A (maksimumi)
  • Dalja DC: 20W (maksimumi)
  • Distanca e karikimit: ≤4mm
  • Temperatura e punës: 0-35
  • Permasat: 109.7x91x91 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues wireless me mbajtes telefoni | Mi 20w”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes dhe karikues telefoni 20w blerje online ne dyqan taxi

Karikues wireless me mbajtes telefoni | Mi 20w