Karikues wireless me baze 20W Mi charging stand

2,490 L

Ka stok

KODI: i220009 Kategori: ,

KARIKUES WIRELESS ME BAZE 20W

Karikues wireless me baze te qendrueshme per te vendosur telefonin tuaj. Mundeson karikim super te shpejte me vale fale fuqise 20 W.

Dizajni i tij ju mundeson karikim vertikal dhe horizontal. Vendoseni telefonin tuaj vertikalisht ose horizontalisht dhe vazhdoni ta perdorni gjate kohes qe eshte duke u ngarkuar.

I perputhshem me nje game te gjere pajisjesh qe suportojne karikimin me vale.

Specifika:

  • Karikues wireless me baze
  • Karikon vertikalisht/horizontalisht
  • Fuqi 20watt
  • I perputhshem me telefona qe suportojne wireless charger

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues wireless me baze 20W Mi charging stand”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues universal wireless online ne dyqan taxi

Karikues wireless me baze 20W Mi charging stand