Karikues dhe mbajtes per celularin | Car Wireless Charger M1

2,200 L

Ka stok

 • Modeli i produktit: Meijia M1.
 • Materiali: Veshje  PC + ABS.
 • Rryma: 5V / 2A9V / 1.67A.
 • Permasat: 123.90 * 76.00 * 53.80 mm.
 • Pesha e produktit: rreth 95g.
 • Distanca e induksionit (rreth): 0-10cm.
KODI: 2011031 Kategori: ,

KARIKUES DHE MBAJTES PER CELULARIN M1

Karikuesi dhe mbajtesi per celularin, me nje cilesi dhe rezistence te larte, vjen per ju me cmimin me te mire Online! DIzajn kompakt dhe praktik. Ju lehteson telefonatat nderkohe qe jeni ne makine.

CAR WIRELESS CHARGER M1

 • I përshtatshëm për iPhone X, për iPhone 8, për 8 Plus, për iPhone XR XS XS Max.
 • I përshtatshëm për Samsung Galaxy Note 9, për Note 8, për Note 5.
 • I përshtatshëm për Samsung Galaxy S10, për S10Plus, për S9, për S8, për S8Plus, për S7, për S7 Edge, për S6, për S6 Edge, për S6 Edge Plus, për S6.
 • I përshtatshëm për Huawei Mate RS.
 • I përshtatshëm për Nokia Lumia 920, për 928, për 930.
 • I përshtatshëm për HTC 8X (version jo në Mbretërinë e Bashkuar), për HTC Droid DNA, për Rzound.
 • I përshtatshëm për Moto Droid Turbo 1/2.
 • I përshtatshëm për Sony Xperia Z4v / Z3v.
 • I përshtatshëm për YotaPhone 2.
 • I përshtatshëm për telefona të tjerë inteligjentë me funksione te karikimit wireless.
Specifikimet:karikues dhe mbajtes per celularin m1 blerje online dyqan taxi
 • Modeli i produktit: Meijia M1.
 • Materiali: Veshje  PC + ABS.
 • Rryma: 5V / 2A9V / 1.67A.
 • Permasat: 123.90 * 76.00 * 53.80 mm.
 • Pesha e produktit: rreth 95g.
 • Distanca e induksionit (rreth): 0-10cm.
 • Fuqia: 10W / 7.5W / 5W identifikim automatik.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues dhe mbajtes per celularin | Car Wireless Charger M1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues dhe mbajtes per celularin m1 blerje online dyqan taxi

Karikues dhe mbajtes per celularin | Car Wireless Charger M1