Fast Car charger Set | Shrewd Charge – hoco

2,990 L

Ka stok

Mbajeni larg nga uji
Mos u perpiqni ta modifikoni

KODI: 6957531072539 Kategori: , Etiketime: , , , ,

SET KARIKUES PER MAKINE | FAST CHARGE

Fast Car charger Set | Shrewd Charge – hoco | Type C Charger | Blerje online vetem ne Dyqan Taxi .

Karikues i shpejte  i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit .

Karikues makine hoco shrewd car charger bli online porosit dyqan taxi

Me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes . Ky karikues per makine punon me te gjitha pajisjet me dalje Type C . Fast Car charger shume praktik . Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Me nje proces te optimizuar karikimi i cili nuk do ju lere asnjehere ne balte . Ky set Fast Charger dhe fishe ju mundesojn nje karikim ne kohe me te shkurter te telefonit tuaj.

Quick car charger i cili karikon smartphone-in tuaj 75 % me shpejt se nje charger normal
Car Charger Shrewd Charge Type C

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Fast Car charger Set | Shrewd Charge – hoco”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fast car charger set hoco dyqan taxi online type c

Fast Car charger Set | Shrewd Charge - hoco