Karikues universal laptopi dhe notebook 96w

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

KODI: I-72121225 Kategori: ,

KARIKUES UNIVERSAL LAPTOPI DHE NOTEBOOK 96W

Karikues universal laptopi dhe notebook me fuqi 96w.

Me funksione mbrojtëse, të përdorura për furnizimin me energji të laptopit.

E pajtueshme me HP, Dell, Lenovo, Acer, Chromebook dhe laptopë të tjerë

Specifika

  • Tensioni i hyrjes: AC110-240V
  • Tensioni i daljes: DC 12V/15V/16V/18V/19V/20V/22V/24V
  • 8 madhësi të ndryshme lidhje
  • Rregullimi i tensionit ≤ +/- 1V
  • Kabllo AC: Perfshire

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Fuqia Watt

120w

Be the first to review “Karikues universal laptopi dhe notebook 96w”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adaptor per laptop ne shitje online dyqan taxi

Karikues universal laptopi dhe notebook 96w

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte