Karikues universal 6V 1A | Universal Charger

800 L

Ka stok

 • Tensioni i hyrjes (hyrja): 100-240V 50-60Hz
 • Tensioni i daljes (dalja): DC 6V-1A
 • Fuqia (prodhimi maksimal i energjisë): 6W
 • Gjithsej: gjatësia e linjës 1m
 • Priza DC: 5,5 * 2,5 mm
KODI: 201096 Kategori: ,

KARIKUES UNIVERSAL 6V 1A

Karikues universal, me tension furnizimi me energji elektrike, i cili  është i përshtatshëm për të gjitha llojet e nevojave 6v 1A ose produktet e hyrjes DC nën rrymën, nuk mund të mbingarkohen!

Vëmendje selektive të energjisë, duhet të vazhdoni të zgjidhni që rryma elektrike e qëndrueshme e tensionit është e barabartë ose më e madhe se furnizimi me energji elektrike i kërkuar

Tensioni i furnizimit me energji elektrike është në intervalin e duhur prej 6V. për furnizimin me energji të pajisjes 1A.Tensioni i furnizimit është i përshtatshëm për kërkesat 1A  pas produktit aktual të hyrjes DC, jo për funksionimin e mbingarkesës!

Karikuesi eshte i pershtatshem per aparat tensioni BELSK BP103H
SPECIFIKAT:
 • Tensioni i hyrjes (hyrja): 100-240V 50-60Hz
 • Tensioni i daljes (dalja): DC 6V-1A
 • Fuqia (prodhimi maksimal i energjisë): 6W
 • Gjithsej: gjatësia e linjës 1m
 • Priza DC: 5,5 * 2,5 mm
 • Polarizmi: e brendshme është pozitive dhe e jashtme negative.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues universal 6V 1A | Universal Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

6V 1A karikues universal bli online dyqan taxi

Karikues universal 6V 1A | Universal Charger