Karikues per Skuter | Scooter charger YLT 42 1500

1,990 L

Ka stok

KODI: i-2345694 Kategori: ,

KARIKUES PER SKUTER YLT 42 1500

Karikues per baterine e skuterit YLT 42 1500.

Karikim i sigurt  dhe i shpejte fale mbrojtjes nga tensioni, duke kursyer me teper kohe karikimi.

Mbrojtje e shumefishte nga mbingarkesa, mbitensioni dhe qarku i shkurter. Shkalla e larte e konvertimit te energjise per te kursyer energji dhe per te qene miqesor me mjedisin.

Drita e kuqe ndizet kur karikohet, drita jeshile ndizet kur karikohet plotësisht. Sigurohuni qe scooteri juaj te jete gjithnje i karikuar me kete karikues YLT.

Specifika:

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: E zeze
  • Madhësia: 35*60 mm
  • Pesha neto: 220 g
  • Kohëzgjatja e karikimit: 2-4 ore
  • Hyrja:-100-240VAC, 50 / 60HZ
  • Prodhimi: 42V-1500MA
  • Lloji i baterise: Bateri litium

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues per Skuter | Scooter charger YLT 42 1500”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues per scooter blerje online ne dyqan taxi

Karikues per Skuter | Scooter charger YLT 42 1500