Karikues per ne makine | 2 USB Car Charger

790 L

Ka stok

 • Mbrojte nga mbinxehja e baterisë.
 • Mbrojtje nga qarku i shkurtër.
 • Mbrojtje nga mbitensioni.
 • Rryma: 2.1A
 • Material cilesor.
 • Me dy porta USB.
KODI: Karikues per makinen 2 USB Kategori: ,

KARIKUES PER NE MAKINE 2 USB 

Karikuesi per ne makinë WUW C70 2 USB 2.1 do të sigurojë karikim të shpejtë dhe me cilësi të lartë për smartphone, tablet, DVR ose pajisje tjetër.

2 USB CAR CHARGER C70

Karikuesi i makinës për telefonin është i bardhë në një dizajn minimalist elegant – shërben për të rimbushur deri në dy pajisje të lëvizshme në të njëjtën kohë.Përmban dy porta USB me një rrymë totale prej 2.1A.

Karikuesi per makine shpërndan rrymën midis të dy lidhjeve në modalitetin automatik, në varësi të nevojave të pajisjeve të lidhura. Treguesi LED sinjalizon statusin aktiv dhe të funksionimit të pajisjes. Nëse vetëm një telefon po karikohet, atëherë shpejtësia e karikimit rritet. Kjo është një zgjidhje shumë e përshtatshme në një situatë kur duhet të rimbushni urgjentisht telefonin.

SPECIFIKAT:karikuesi per ne makine me 2 porta usb bli online dyqan taxi
 • Mbrojte nga mbinxehja e baterisë.
 • Mbrojtje nga qarku i shkurtër.
 • Mbrojtje nga mbitensioni.
 • Rryma: 2.1A
 • Material cilesor.
 • Me dy porta USB.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Ngjyra

Be the first to review “Karikues per ne makine | 2 USB Car Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues per makinen 2 usb car charger bli online dyqan taxi

Karikues per ne makine | 2 USB Car Charger