Karikues i shpejte per iphone CL 139LAwei

990 L

Ka stok

 • Marka: Awei
 • Modeli: CL-139
 • Material aliazh alumini
 • Hyrja/dalja: 5V/9V/10V, 2.4A/3A
 • Transferimi i te dhenave
KODI: i232300058 Kategori: ,

KARIKUES I SHPEJTE PER IPHONE

Karikues i shpejte per iphone nga Awei me gjatesi 100cm.

Me dizajn te permiresuar per me shume qendrueshmeri, ofron mbrojtje nga mbingarkimi per baterine e celularit.

Jo vetem karikim i shpejte por edhe transferimi i te dhenave per smartphone me hyrje lightning.

Specifika:

 • Marka: Awei
 • Modeli: CL-139
 • Material aliazh alumini
 • Hyrja/dalja: 5V/9V/10V, 2.4A/3A
 • Transferimi i te dhenave
 • Fuqia maksimale: 100 W
 • Gjatesia e kabllit: 1 meter

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

kabull

Main Menu

karikues i shpejte awei cl 1391 online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte per iphone CL 139LAwei