Karikues universal elektrik per baterine e celularit

390 L

Ka stok

  • Karikuesi Universal per bateri
  • Karikon bateri celulari
  • Karikon bateri aparati
  • Karikon bateri elektriku
  • Fikje automatike pas karikimit
  • Drite Led per sinjalizim
KODI: karikues-universal-per-bateri Kategori: ,

KARIKUES UNIVERSAL PER BATERI

Karikues universal i cili funksionon per te gjitha llojet e baterive te vogla karikues universal per celulare dyqan taxi
Mund te karikoni bateri Nokia, Blackberry, Bateri celulari te ndryshme apo baterite e elektrikeve.

Nje mjet shume i nevojshem edhe per te ngjallur baterite e vdekura nga mos perdorimi i tyre per nje kohe te gjate.

KARIKUES UNIVERSAL BATERIE

Një nga karikuesit universal më të lehtë në përdorim për të karikuar bateritë kur nuk karikohen apo kur telefoni ka difekt. Mjafton te vendosni baterine te karikuesi dhe karikimi fillon automatikisht.
Kontaktet e karikuesit duhet te krijojne takim me polet e baterise qe do te vendosni. Nuk ka nevoje per polaritetin e duhur. Ky aparat zgjedh automatikisht daljen sipas baterise qe keni vendosur.

Ju do te keni nje mjet universal ne shtepine tuaj

Bli Online ne Dyqan Taxi – Tirane

Detaje Produkti

Pesha0.05 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues universal elektrik per baterine e celularit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues universal per celulare ne shitje online dyqan taxi

Karikues universal elektrik per baterine e celularit