Kapese per carcafet ne cepat e krevatit

Ka stok

  • Kapese per krevatet
  • Prej celiku dhe tekstili
  • Ngjyre e zeze
  • Mban te sigurt dhe te tendosur carcafin
  • 4 cope x kuti
KODI: i23702111274 KATEGORIA:

KAPESE PER CARCAFET E KREVATIT

Kapese prej materiali metal dhe tekstil per kapjen e carcafeve ne cepat e krevatit apo mbulesave te ndryshme.

Cdo pakete vjen me kater rripa mbajtes carcafesh me tensionin e duhur qe sigurojne qe carcafet te qendrojne ne vend.

Kapeset prej celiku inox me cilesi te larte rrisin forcen e mberthimit duke i mbajtur te tendosur carcafet apo batanijet.

Specifika:

  • Kapese per krevatet
  • Prej celiku dhe tekstili
  • Ngjyre e zeze
  • Mban te sigurt dhe te tendosur carcafin
  • 4 cope x kuti

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Kapese

Main Menu

kapese per cepat e krevatit ne dyqan taxi

Kapese per carcafet ne cepat e krevatit