Kapese makaronash najloni, Rosmarino

350 L

Ka stok

19921

KODI: 3830069727146 Kategori: , , ETIKETIMI:

Kapese Makaronash

Kapese Makaronash

  • Bërë prej najloni të qëndrueshëm dhe jo ngjitës.
  • Rezistent ndaj temperaturave të larta deri në 220 ° C.
  • Lehtë për t’u pastruar edhe ne pjatalarëse.
  • Dimensione: 31 x 7,3 x 2,7 cm.
  • Kodi: VP0311.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Kapese makaronash najloni, Rosmarino”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kapese makaronash najloni, Rosmarino