Kapak qelqi me silikon Gran Gourmet Bli Online

1,490 L

Ka stok

24 cm

KODI: 8000807036754 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Kapak qelqi me silikon Gran Gourmet

Kapak qelqi

  • Me diameter 24 cm.
  • Per tigan ose tenxhere.
  • Silikoni lejon puthitjen totale me enen e gatimit, duke ruajtur nxehtesine dhe duke pershpejtuar gatimin tuaj.
  • Kapaku futet ne FURRE deri ne 230 grade.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kapak

Be the first to review “Kapak qelqi me silikon Gran Gourmet Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kapak qelqi me silikon Gran Gourmet Bli Online