Kanatiere dobesimi per meshkuj Slim n Lift

990 L

Ka stok

KODI: i23702111262 Kategori: , ,

KANATIERE DOBESIMI PER MESHKUJ

Kanatiere dobesimi Slim n Lift projektuar per meshkuj. Perbehet nga material 80% najlon dhe 20% elastik i projektuar posacerisht per format e meshkujve.

Krijuar per te shtrenguar kraharorin dhe barkun, per te fshehur yndyren dhe per te krijuar nje figure sportive te sheshte dhe te shendetshme.

Pelhura elastike Stretch siguron ngjeshjen e barkut duke ruajtur rehatine, e lehte per t’u formesuar, shtrengon ne menyre efektive yndyrën e tepert ne bark dhe bel, zvogelon perimetrin e belit dhe redukton yndyren.

Pjesa e pasme eshte projektuar me rrip ne forme X qe shtrengon shpatullat dhe ofron mbeshtetje per qendrimin e permiresuar dhe lehtesimin e dhimbjeve te shpatullave dhe shpines.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje dobesimi

Main Menu

kanatiere dobesimi per meshkuj online ne dyqan taxi

Kanatiere dobesimi per meshkuj Slim n Lift