Kamera Palm 2 Gimbal 4K ultra HD

19,990 L

Ka stok

  • Kapaciteti i baterise: 1000 mAh.
  • Jetegjatesia e baterise: 308 minuta.
  • Lente: 128° kend super i gjere.
  • Ruani momentet dhe ktheini ne kujtime te paharrueshme.
  • Permasat 3,05 x 2,27 x 12,70 cm.

Palm 2 Gimbal

Paisje e teknologjis se fundit ndizet ne vetem 3 sekonda. Ekrani i integruar me prekje dhe leva me 5 drejtime ju lejojne te kontrolloni ne menyre fleksibel gjilperen, si dhe kameren e integruar.

Ju nuk do te keni nevoje per mjete shtese per te filmuar si një profesionist. Porta USB Type-C mbështet karikimin e shpejte dhe transferimin e skedareve. Dhe filli standard 1/4\ mbeshtet nje ser aksesoresh duke perfshire shufren zgjatuese dhe trekembeshin.

Të gjitha keto e bejnë PALM nje domosdoshmeri per vlogging.

Lentja me kend ultra te gjere 4K UHD

Lentja me kend te gjere te projektuar ka pershtatshmeri per tu mbajtur nje kend 128°.

 Ai imiton ne menyre te persosur fushen e shikimit te syrit te njeriut, duke kapur momente me te paharrueshme ndersa portretizon nje bote me te madhe per ju.

Ka nje imazh te qarte dhe cilesor dhe ju ndihmon te ruani momente dhe ti ktheni ne kujtime.

Micro Gimbal Mekanik ka 3 Boshte

Ka sensore me precizion te larte . Sistemi servo eshte plotesisht i mbyllur dhe algoritmin i stabilizimit te LOS eshte i gjenerates se trete.  Te gjitha keto nenkuptojne se eshte nje prodhim i viteve te fundit ku eshte perfeksionuar aftesia e eleminimit te trenditjeve te figures ne kohe reale.

Lidhje e thjeshte me valet

PALM 2 mund te lidhet me vale me nje smartphone nepermjet WiFi te integruar 2,4 GHz/5,8 GHz.

Me nje sistem transmetimi te optimizuar dhe shpejtesi me te shpejte shkarkimi, mund ta kontrolloni me lehtesi pajisjen, te shikoni paraprakisht dhe te modifikoni pamjet në APP.

Jetegjatesia e baterise 308 minuta.

Eshte e pajisur me bateri 2600 mAh, PALM 2 mund te zgjase 308 minuta dhe madje edhe me shume, duke i dhene liri te mjaftueshme kreativitetit tuaj.

Gjurmim inteligjent

Gjurmimi inteligjent ben që PALM 2 te njohe automatikisht nje fytyre dhe te identifikoj personin ose objektin me saktesi.

Mund te prekni dy here nje objektiv ne ekranin me prekje per ta mbajtur ate ne qender te figures. PALM 2 ka modele te ndryshme te arritshme vetem me nje trokitje dhe menyra te ndryshme te integruara te fotografimit.

Zgjidhni nje ne kamer dhe me pas beni video automatikisht. Një zgjidhje profesionale dhe intuitive video ne maje të gishtave tuaj.

Specifikat

Kapaciteti i baterise: 1000 mAh
Jetegjatesia e baterise: 308 minuta (koha e regjistrimit të videos 1080P/30fps)
Lente: 128° kend super i gjere
Regjistrimi i videos: 4K/30fps
Maks. Rezolucioni: 4K 100 Mbps
Saktesia e kontrollit: ±0,02°
Gama e kontrollueshme: -240°~ 60° (Panim) / ±90° (në anim) / ±45° (Rrotullim)
Specifikim
Marka: FIMI
Materialet: ABS
Pajisjet FPV: Gimbal
Funksionet: Video
Gimbal
Lloji: 3 Aks

Madhesia e produktit : 3,05 x 2,27 x 12,70 cm

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kamera Palm 2 Gimbal 4K ultra HD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

film palm 2

Kamera Palm 2 Gimbal 4K ultra HD