Kamera mini spiune AHD | 1080p Digital Video Cam

3,900 L

Ka stok

 • Arrin te regjistroj deri ne 50 minuta.
 • Me bateri te integruar.
 • Ideale per te regjistrua naten.
 • Me infra te kuqe.
 • Suporton karte memorie deri ne 32gb.
KODI: kamera-ahd KATEGORIA:

KAMERA MINI SPIUNE AHD

Mini Kamera spiune me WiFi dhe me vizion te natës infra të Kuqe është një aparat fotografik me shumë qëllime që përdoret për spiunim pasi eshte nje kamer shume vogel dhe vendosen ne menyre shume te lehtë, si pershembull ne dhomë gjumi, holle dhe zyra, etj.

Të gjitha videot janë ruajtur në kartën Micro SD, te cilen ju mund t’a blini. Kap video dhe fotografi me cilësi të lartë të dritës, modaliteti i përmirësuar i natës lejon një shfaqje të pastër në kushte të ndriçimit të ulët dritat LED IR. Nese ju nevojitet ne forme celesi e gjeni ketuWIFI Network Camera mini

SPECIFIKAT:
 • Suporton kartën e kujtesës deri në 32 GB
 • Bateri e integruar 240mah
 • Funksionon rreth 50 minuta.
 • Regjistron video kur zbulon levizje.
 • Perdoret nga policat etj.
 • Mund ta vendosni kamerën në cdo cep të shtëpisë, zyrës, magazinës, dyqanit, oborrit të shtëpisë, kopshtit etj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kamera

Be the first to review “Kamera mini spiune AHD | 1080p Digital Video Cam”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini kamera spiune 1080p

Kamera mini spiune AHD | 1080p Digital Video Cam