Kabell me mbeshtjellje dhe 4 priza 25/50m

 • Gjatesia: 25/50 m
 • Seksion kryq kabllor: 3 x 2,5 mm²
 • Prize 4 x 230 V
 • Ngarkesa e kabllit te mbeshtjelle: 900 W / 10 A
 • Ngarkesa e kabllit te zgjatur: 2300 W / 16 A

This product is currently out of stock and unavailable.

KODI: i2370211133 Kategori: ,

KABELL ME MBESHTJELLJE 25/50M

Kabell me mbeshtjellje dhe 4 priza i cili vjen ne dy gjatesi te ndryshme 25 dhe 50 meter.

Kordon zgjatues me mbrojtje per femije dhe doreze ergonomike mbrojtese termike.

Eshte e perkryer per cdo shtepi, kopsht, punishte dhe kantier ndertimi. E pajisur me sigurese termike qe mbron nga mbinxehja.

Specifika:

 • Gjatesia: 25/50 m
 • Seksion kryq kabllor: 3 x 2,5 mm²
 • Prize 4 x 230 V
 • Ngarkesa e kabllit te mbeshtjelle: 900 W / 10 A
 • Ngarkesa e kabllit te zgjatur: 2300 W / 16 A
 • Shkalla e mbrojtjes: IP20
 • Sigurese termike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

kabull

Dimensionet

25m, 50m

Main Menu

kabell me mbeshtjellje bli online ne dyqan taxi

Kabell me mbeshtjellje dhe 4 priza 25/50m