K4 Full Hd Webcam 1080p

2,490 L3,500 L (-29%)

Ka stok

KODI: K4-Full-Hd-Webcam Kategori: ,

K4 FULL HD WEBCAM 1080P

Kjo kamer mund të vendoset në ekranin e kompjuterit ose ne tavoline me trekëmbëshin e integruar.

Webcamera përdor teknologjinë H.264, e cila mund të sigurojë imazhe të vazhdueshme, të qarta, me cilësi të lartë dhe të ulë shkallën e humbjes në kushte të paqëndrueshme të rrjetit.

Mikrofoni i integruar i dyfishtë ,reduktimi automatik i zhurmës.

Plug and Play USB 2.0, korrigjimi automatik i dritës së ulët. Kamer me definicion të lartë 1080P, 2 milion pixel dhe imazhe me ngjyra të vërteta.

 Shpejtësia e fokusit automatik, ndjeshmëria e lartë, inteligjente, Mbështetja e thirrjes video 720P, 1080P, foto te qarta, shpejtësia e kornizës mund të arrijë 30FPS.

 Lente me 6 shtresa të veshura me xham, me saktësi të lartë, pa shtrembërim të fotos.

E pajtueshme me një larmi sistemesh dhe softuerësh.

Kamera është e përputhshme me Windows OS, Mac OS, Android TV, Skype, Zoom, Facetime, Facebook, YouTube, Xbox dhe të gjitha llojet e programeve.

Specifika

Lloji i sensorit: CMOS

Formati i fotografisë: BMP, JPG.

Rezolucioni: 1920 x 1080p.

Lloji i drejtuesit: Plug & Play

Optimizim i kontrastit: Bilanci i kontrastit

 

 

Be the first to review “K4 Full Hd Webcam 1080p”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer webi 1080p online ne dyqan taxi

K4 Full Hd Webcam 1080p

2,490 L3,500 L (-29%)

Shto ne Shporte