Juicer Midea MJ-JS20B21 | Shtrydhese elektrike per frutat

11,990 L

Ka stok

  • Marka: Midea.
  • Modeli: MJ-JS20B21.
  • Tensioni : 220 – 240V.
  • Fuqia : 200W.
  • Frekuenca : 50 / 60Hz.
  • Rrotullimet : 40Nm.

SHTRYDHESE ELEKTRIKE PER FRUTAT MIDEA 

Shtrydhese elektrike Midea MJ-JS20B21 eshte ideaur per te bere lengje frutash me te gjitha vlerat ushqyese te tyre, te fresket edhe mbi te gjitha te shendetshme. Ajo eshte shume funksionale ne perdorim edhe ju do te mund te keni lengje te shijshme ne cdo moment.

SHTRYDHESE ELEKTRIKE PER FRUTAT MIDEA MJ-JS20B21

Shtrydhese elektrike per frutat ka nje mekanizem rrotullimi 60 rpm dhe prodhon leng me mase te trashe edhe shume te tretshme.

Ajo i ruan te gjithe vlerat ushqyese te lengjeve edhe i mban ato te fresketa.

MJ-JS20B21 ka një teh të qëndrueshëm, me cilësi të lartë që mund të nxjerrë një shumëllojshmëri të ekstrakteve te frutave dhe perimeve.

Motori i kësaj pajisje funksionon me 200 Watt fuqi.

Ajo mund te duket si nje paisje shume e ngadalte por kjo bene qe ajo mos te kete shume nevoje energji dhe kjo mjafton.

Shtrydhesja ka dy kupa plastikë për ruajtjen e lëngut të frutave dhe pulpës së frutave.

Kapaciteti i enes së lëngut arrin një litër.

Vendi ku rrjedha e lëngu ka një kapak të vogël për të parandaluar që lëngu të dalë nga makina nëse dëshironi.

SPECIFIKATshtrydhese frutash perimesh midea bli online dyqan taxi

Marka: Midea.

Modeli: MJ-JS20B21.

Ngjyra: E Zezë / Gri.

Tensioni : 220 – 240V.

Fuqia : 200W.

Frekuenca : 50 / 60Hz.

Dimensioni : 418 x 220 x 344mm.

Rrotullimet : 40Nm.

Zhurme motorrike te ulet.

Rezistence ndaj mbinxehjes.

Bli Online | Dyqan Taxi | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Juicer Midea MJ-JS20B21 | Shtrydhese elektrike per frutat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese frutash perimesh midea bli online dyqan taxi

Juicer Midea MJ-JS20B21 | Shtrydhese elektrike per frutat