Jorgan Victoria mbulese pambuku 100%

10,990 L

Ka stok

18862

KODI: 3830065442906 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Victoria mbulese pambuku 100%

Jorgan Viktoria-Me material pambuku natyral

  • Ideal per tu perdorur gjate gjithe stineve te vitit, mbulese pambuku 100% me mbushje mendafshi e cila do ju perkedhel me komoditetin dhe luksin qe ofron.
  • Ju mban ngrohte ne dimer dhe ftohte ne vere.
  • Dimensione: 140 x 200 cm.
  • Kodi: VP0166

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Victoria mbulese pambuku 100%”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Victoria mbulese pambuku 100%