Jorgan Royal Sleep Diana, 200×200

9,990 L

Ka stok

18755

KODI: 3830063059991 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Royal Sleep Diana

Jorgan Royal Sleep Diana-200×200

  • Ideal per tu perdorur gjate gjithe stineve te vitit.
  • Mbulese pambuku 100 % me mbushje mendafshi e cila do ju perkedhel me komoditetin dhe luksin qe ofron.
  • I pershtatshem per personat me lekure problematike.
  • Dimensione: 200 x 200 cm.
  • Kodi: VP0166

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Royal Sleep Diana, 200×200”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Royal Sleep Diana, 200x200