Jorgan Mikrofiber – Health Protect Ultra Soft Blanket

2,890 L

Ka stok

16420

KODI: 3830044288686 Kategori: , ETIKETIMI:

JORGAN ME MIKROFIBRA – HEALTH PROTECT

Jorgan Mikrofiber – Health Protect Ultra Soft Blanket

  • Dizenjuar per tu perdorur gjatë gjithë vitit, në të gjitha stinët
  • Mikrofibrat me cilësi të lartë ClimaFill sigurojnë butësinë dhe vëllimin e batanijes
  • Mund te lahet lavatrice ne temperature 60 grade
  • Ofron rehatine maksimale gjate gjumit
  • Dimensione: 140 x 200 cm
  • Kodi: VP0620

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Mikrofiber – Health Protect Ultra Soft Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Mikrofiber - Health Protect Ultra Soft Blanket