Jorgan me mikrofibra – Health Protect Blanket

3,290 L

Ka stok

16421

KODI: 3830044288693 Kategori: , ETIKETIMI:

JORGAN ME MIKROFIBRA – HEALTH PROTECT

Jorgan me mikrofibra – Health Protect

  • Dizenjuar per tu perdorur gjatë gjithë vitit, në të gjitha stinët
  • Mikrofibrat me cilësi të lartë ClimaFill sigurojnë butësinë dhe vëllimin e batanijes
  • Mund te lahet lavatrice ne temperature 60 grade
  • Ofron rehatine maksimale gjate gjumit
  • Dimensione: 200 x 200 cm

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan me mikrofibra – Health Protect Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan me mikrofibra - Health Protect Blanket