Jorgan i ngrohte prej leshi – Planica Beige Blanket

7,190 L

Ka stok

Jorgan i ngrohte prej leshi – Planica Beige Blanket

  • Jorgan teper i ngrohte i cili do t’ju përkëdhele me rehati dhe ngrohtësi në muajt më të ftohtë të dimrit
  • Material 100% leshi me mbulese pambuku e cila rregullon temperaturen e trupit dhe largon lagështinë gjatë gjumit
  • Ngjyra: Bezhe
  • Dimensionet: 200 x 200 cm
  • Kodi: VP0805
KODI: 3830044283452 Kategori: , ETIKETIMI:

JORGAN PREJ LESHI – PLANICA

JORGAN I NGROHTE PREJ LESHI – PLANICA BEIGE BLANKET | DYQAN TAXI

I pershtatshem per personat qe kane ftohte shume gjate diteve te dimerit, vecanerisht gjate gjumit. Dyqan Taxi sjell per ju jorgani qe mund ta perdorni per 2 funksione  kryesore: per tu mbulur gjate dimerit dhe si nje mbulese krevati.

NGROHTESI DHE BUTESI NE DITET E DIMERIT 

Te gjithe kemi nevoje te ndjem nje ngrohtesi kur perjashta ben shume ftohte, por mund te bejme nje gjume te shlodhes e te rehatshem eshte nje tjeter kenaqesi me vete. Jorgani eshte ne dispozicion me nje peshe te lehte e cila eshte e mbushur me fibra qe ju mban ngrohte dhe te shendetshem. Meqenese eshte i perbere teresisht nga material 100% leshi me mbulese pambuku e cila siguron qe te thithe lageshtira gjate gjumit.   Per te bere larjen e ketij jorgani mund te perdorni në një program larës me temperaturë të ulët, ku me pas mund te thahet shume lehte pa u demtuar.

 

 

  • Jorgan teper i ngrohte i cili do t’ju përkëdhele me rehati dhe ngrohtësi në muajt më të ftohtë të dimrit
  • Material 100% leshi me mbulese pambuku e cila rregullon temperaturen e trupit dhe largon lagështinë gjatë gjumit
  • Ngjyra: Bezhe
  • Dimensionet: 200 x 200 cm
  • Kodi: VP0805

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan i ngrohte prej leshi – Planica Beige Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan i ngrohte prej leshi - Planica Beige Blanket