Jorgan Bamboo Cotton, kundra lageshtires

6,990 L

Ka stok

17911

KODI: 3830058885222 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Bamboo Cotton.

Jorgan Bamboo-me fibra pambuku natyror

  • I pershtatshem per muajt e ftohte te dimrit
  • Material 100 % pambuk me fibra bambuje.
  • Mundeson thithjen e e jashtëzakonshme të lagështirës duke ofruar rehati për ata që djersiten shumë gjatë gjumit.
  • Teper miqesor c’ka e ben te pershtatshem per personat me lekure te ndjeshme.
  • Pjesa e mikrofibrave e bën jorganin luksoz, vëllimor dhe jashtëzakonisht të butë ne prekje.
  • Mund te lahet lehtesisht ne lavarice!
  • Dimensione: 200 x 200 cm.
  • Kodi: VP0540.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Bamboo Cotton, kundra lageshtires”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Bamboo Cotton, kundra lageshtires