Jorgan Andorra Winter per nje dimer te ngrohte

5,990 L

Ka stok

16530

KODI: 3830044282943 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Jorgan Andora Winter ne Dyqan Taxi

Jorgan Andorra Winter

  • I pershtatshem per muajt e ftohte te dimrit dhe vjeshtes
  • Material 100 % pambuk me fibra bambuje qe mundesojne thithjen e e jashtëzakonshme të lagështirës duke ofruar rehati për ata që djersiten shumë gjatë gjumit
  • Teper miqesor cka e ben te pershtatshem per personat me lekure te ndjeshme
  • Pjesa e mikrofibrave e bën jorganin luksoz, vëllimor dhe jashtëzakonisht të butë ne prekje
  • Mund te lahet lehtesisht ne lavarice
  • Dimensione: 200 x 200 cm.
  • Kodi: VP0525

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Andorra Winter per nje dimer te ngrohte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Andorra Winter per nje dimer te ngrohte