Jastëk Thomas Royal

2,890 L

Ka stok

18750

KODI: 3830063059946 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastëk Thomas Royal

Jastek Thomas Royal

  • Klasik i larte ideal sidomos per ata qe kane supet e gjera dhe flejne ne nje ane, është bërë nga 100% materiale natyrale, pambuku dhe mëndafshi natyral per me shume freski gjate gjumit.
  • Jastëku do të sigurojë mbështetje optimale për qafën dhe kokën.
  • Lahet ne 30 grade.
  • Dimesnionet: 50 × 70 cm.
  • Kodi: VP0161.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastëk Thomas Royal”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu