Jastëk Royal per femije

1,190 L

Ka stok

18753

KODI: 3830063059977 Kategori: , , ETIKETIMI:

Jastëk Royal per femije

Jastek Royal per femije

  • ideal per te gjitha pozicionet e gjumit duke sigururar mbeshtetje maksimale te qafes dhe trupit.
  • Eshtë bërë nga 100% materiale pambuku dhe mëndafshi natyral per me shume freski gjate gjumit
  • Lahet ne 30 grade.
  • I pershtatshem per mosha mbi 2 vjec.
  • Dimesnsionet: 40 × 60 cm.
  • Kodi: VP0164.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastëk Royal per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastëk Royal per femije