Jastek Chamomille Classic

2,790 L

Ka stok

17781

KODI: 3830058883648 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Chamomille Classic

Jastek Camomille Classic

  • I pershtatshem per te gjitha pozicionet e gjumit.
  • Teper i bute per rehati maksimale.
  • Pëlhura e jastëkut është pasuruar me ekstraktin e kamomilës, e cila është e njohur për vetitë e saj pozitive shëruese.
  • Eleminon lodhjen nervore dhe pagjumesine.
  • Dimesione: 55 x 37 cm.
  • Kodi: VP0090 .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Chamomille Classic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Chamomille Classic