iPhone Xs Max i Perdorur – Grade A 64/256GB

121,000 L135,000 L

  • Procesori: Quad-Core
  • Memorja RAM: 4GB
  • Dimensionet e Ekranit : 6.5 inch (1242 x 2688 Pixels)
  • Kamera: 12 +12MP
  • Selfie : 7MP
  • Versioni OS: iOS 12
256GB64GB
Pastro

IPHONE XS MAX VERIZON

iPhone XS Max Wallpaper | Camera | Price ne Dyqan Taxi

iPhone XsMax i Perdorur ne gjendje funksionale, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove.

Ekrani perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi. Modeli i ri i ekranit Super Retina ben qe ju mos te lodheni asnjehere duke e pare ate. Dizajni i ekranit pershtatet me saktesi me dizajnin e trupit. Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte. Rezistence te larte ndaj ujit dhe pluhurave.

Është ekrani i parë që përdor teknologjinë OLED dhe që sjell ngjyra te mahnitshme per nje bote virtuale sa me reale.

IPHONE XS MAX VERIZON

iPhone Xs Max Price | Wallpaper | Camera

Fytyra është tashmë fjalëkalimi për të autorizuar aksesin në telefonin tuaj. Ky funksionalitet mundësohet nga kamera TrueDepth e cila krijon një kopje perfekte të fytyrës tuaj.

Nësë pasioni juaj është të bëni foto, iPhone XSMax është zgjedhja e duhur. Falë sensorëve të rinj më të mëdhenj prej 12MP dhe kamerës së re me OIS të dyfishtë, fotot tuaja do të kenë cilësi më të lartë, thellësi më të madhe të pikselit dhe aftësi zmadhuese deri në 10 herë.

iPhone XSMax  është i pajisur me një bateri e cila zgjat deri në dy orë më shume sesa iPhone 7. Karta grafike me tre bërthama është përshpejtuar deri në 30%.

Përdorni vendet e dedikuara për karikimin Wireless kudo në botë.

iphonexs max verizon usa

Specifikat

Marka : Apple
Rrjeti : 4GB
RAM : 4GB
Procesori : Quad-Core
iPhone XsMax i Perdorur iOS 12
Ekrani : 6.5 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP

Telefona te perdorur nga USA | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.15 kg
Memorja

256GB, 64GB

Gjendja

Ngjyra

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Be the first to review “iPhone Xs Max i Perdorur – Grade A 64/256GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iPhone Xs Max i Perdorur dyqan taxi bli online iphone xs

iPhone Xs Max i Perdorur - Grade A 64/256GB

121,000 L135,000 L

Shto ne Shporte