iPhone 6 Verizon Grade A 16GB / 32GB / 64GB

16,500 L19,500 L

 • 32 Gb memorie.
 • Vjen ne ngjyre gold.
 • Ne gjendje shume te mire.
 • Pa shenja te keqperdorimit
16GB32GB64GB
Pastro
KODI: iphone6goldused Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

IPHONE 6 I PERDORUR VERIZON

iPhone 6 i Perdorur Grade A Verizon ne shitje me cmimin me te mire Dyqan Taxi Tirane Shqiperi | Wallpaper | Price | Cmimi me i mire

iPhone 6 i Perdorur ne gjendje funksionale pa icloud apple id, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove . Eshte me i miri ne cdo aspekt.

Apple më në fund i dha iPhone një rishikim shumë të nevojshëm dhe te kerkuar nga klientet e vete, dhe rezultati është një produkt që i ngjan më shumë konkurrencës së tij se kurrë më parë, por gjithashtu dallohet po aq mirë sa nuk ka konkurues tjeter ne treg persa i perket cilesise dhe prakticitetit te kerij telefoni.

Pika strategjike e tij është madhësia e ekranit. Megjithate ka edhe shumë më tepër për të eksploruar, mjafton qe t’a porosini ne Dyqan Taxi me cilesine me te larte dhe cmimin me te mire ne treg.

iPhone 6 Verizon | Telefona celular | Price the best only on Dyqan Taxi

Si gjithmonë, Apple iphone ka arritur të sigurojë më shumë fuqi, estetikë më të mirë, kamera të përmirësuar dhe softuer të ri.

iPhone konsiderohet si nje nga telefonat me te kerkuar dhe me praktik. Gjithashtu ai vecohet per kameren e tij dhe cilesine e fotove qe arrin te kap, tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe ne t’ju a sjellim ate cfare ka qene me e kerkuar. Ne gjendjen e tij me te mire iphone 6 versioni me i ri i iphone 5s.

Nje ekran 4.7 inch me i madh por me i holle gje qe e ben te jete elegant dhe praktik njekohesisht . Kursen energji te pabesueshme . Per te mund të krijuar alarme te ndryshme ose edhe si njihen ndryshe reminders eshte teper e lehte dhe do e beje jeten tuaj akoma me te thjeshte. iPhone 6 do ju kujtoj per cdo gje qe ju keni nevoje.

Epoke e re  iPhone qe eshte me e mire ne cdo dimension . Krijimi i ekranit te madh te eshte nje arritje, por krijimi i nje ekrani me ngjyra mahnitese shume prane reales eshte dicka ndryshe, ngjyrat jane teper te vecanta dhe reale.

Nje battery life qe nuk fle kurre , eshte perhere me ju sa here qe t’íu nevojitet . Ne ngjyra terheqese dhe te bukura gold silver and space. Versioni tjeter me i ri i iphone 6 do te jete iphone 6s. Për të mund të arrini te kapni foto te mahnitshme dhe teper cilesore.

4.7 ″ Ekran Retina HDiphone 6 wallpaper ne shitje bli online dyqan taxi Shqiperi

Rezolucion i lartë (1334 × 750), kontrast i ndritshëm dhe kënd i gjerë shikimi

Prek ID-në | iphone 6 wallpaper

Sensori i gjurmës së gishtit ndihmon në mbajtjen e sigurt të përmbajtjes së telefonit.

Procesor i shpejtë A8

Një procesor i shpejtë dhe me efiçiencë të energjisë që nuk ju lë të bllokuar në përdorimin e përditshëm.

Kamera iSight 8 megapiksel

Regjistrimi i videos 1080p, blici Trone Tone bën fotografi të ndritshme edhe në errësirë.

Kamera FaceTime HD | iphone 6 wallpaper

Bën fotografi me cilësi të lartë me një rezolucion të lartë.

Çfarë vjen me telefonin:

-Kabllo karikimi

-mbledhje mjet heqjen e kartës

iPhone 6 ne shitje | Wallpaper | Price | Cmimi me i mire

ajfon 6 shitetKy telefon Apple 6 funksionon në sistemin operativ iOS dhe ofron veçori të dobishme, përfshirë komunikimin në afërsi të fushës. Smartphone vjen në ngjyrë gold dhe mundësohet nga një procesor i besueshëm, duke siguruar një performancë të qëndrueshme.

Ky telefon Apple ka ekran 4.7 inç që ofron pamje të qarta. Me touch id , përveç kësaj, Apple 6 përmban një aparat fotografik të përshtatshëm 8.0 MP, kështu që ju mund të kapni imazhe kudo që të shkoni dhe t’i ruani ato në 32 GB hapësirë memorjeje. Kjo pajisje është e pajtueshme me Vodafone, EE, O2, Three Carriers.

– Kamera: Kamera e pasme 8 MP me blic LED me ton të dyfishtë | Kamera e përparme 1,2 MP f/2.2 aperture
– Ekrani: 11,93 centimetra (4,7 inç) ekran me prekje capacitive me 1334×750 pixel
– Kujtesa, hapësira ruajtëse dhe karta SIM: 1 GB RAM | 32 GB hapësirë ruajtëse | Nano SIM e vetme
– Sistemi operativ dhe procesori: Sistemi operativ iOS v8 me procesor Apple A8 1.4GHz
– Bateria: Bateri jon litium 1810 mAH siguron kohë bisede prej 14 orësh në rrjetet 3G me qëndrim deri në 240 orë

IPHONE 6 | TELEFONI ME I KERKUAR |

Bejeni tuajin telefonin kaq te kerkuar nga te gjithe, me cilesine me te larte dhe cmimin me konkurues ne treg. Falini vetes suaj komoditet dhe prakticitet ne perdorimin e telefonit tuaj. Perfekt per personat te cilet jane te dhene pas fotografive, prakticitetit dhe deshirojne qe telefoni i tyre te pergjigjet ne menyren me te shpejte. Iphone 6 me cmimi me te mire ne treg.

Gjithashtu nje tjeter gje e vecante e iphone eshte iCloud, nëse nuk keni llogari ju mund të krijoni një dhe aty do te keni te gjitha te dhenat qe ju deshironi dhe me kete llogari cdo gje do te jete me e heste dhe do te funksionoj me mire. Versioni me i ri do te jete iphone 6 s i cili pritet shume shpejt. Cdo telefonate, fotografi, thirrje , mesazh do te behet me i lehte me

Funsioni vëzhgues është vendosur tek llogaria, e icloud. Gjithashtu për të njohura të kërkimit në iphone icloud ju sherben teper per cdo veprim tjeter qe ju deshironi te ndermerni.

Ekrani | iphone 6 verizon

Ekran retinë, ekran me ekran të gjerë 4,7 inç (diagonale) me prekje, rezolucion 1334 nga 750 piksel në 326 ppi, raport kontrasti 1400: 1 (tipik), shkëlqim maksimal 500 cd / m2, veshje oleophobic rezistente ndaj gjurmës së gishtit në pjesën e përparme

Kamera iSight | iphone 6 ne shitje

8 megapikseli Kamerë shikimi me 1,5 μ pixel, hapje ƒ / 2.4, mbulesë lente kristali Sapphaire, blic Trone Tone, sensor ndriçimi anësor, anësor me pesë elemente, filtër IR hibrid, fokus automatik, Teper e lehtë për t’u fokusuar, modaliteti i shpërthimit, zbulimi i fytyrës, panorama, foto gjeoteksionim.

Regjistrimi i videos | iphone 6 price me konkurues

Regjistrim video HD 1080p, 30 fps ose 60 fps, dritë True Tone, video Slo-mo (120 fps), video me kalim të kohës, stabilizim i videos, Bëni fotografi aktive gjatë regjistrimit të videove, Zbulimi i fytyrës, zmadhim 3x, vënia në skedar i gjeoteksionit të videos.

Kamera Facetime

Fotografi 1.2MP (1280 nga 960), regjistrim video 720p HD, sensori i ndriçimit nga ana e pasme.

IPHONE 6 NE SHITJE SHQIPERI DYQAN TAXI

Storage size | iphone 6 verizon

16 GB

Specifikat | iPhone 6 Cmimi ne Shitje ne Dyqan Taxi Shqiperiiphone 6 verizon ne shitje online bli ne cmim te lire dyqan taxi Shqiperi
 • Perfitoni: Apple id falas me email tuaj
 • Brand: Apple
 • Model: Apple iPhone 6
 • Kapaciteti i ruajtjes: 32 GB
 • Karakteristikat: Accelerometer, Display Retina, Kamera, Sensori i gjurmës së gishtit, Thirrja video, Kamera e pasme, Sensori i dritës së ambientit, EDGE, Radio FM, Regjistrimi i videos 4K, Ekrani me ngjyra, Bluetooth i aktivizuar, MMS (Mesazhe multimediale), Ekran me prekje, Kamera e përparme
 • Madhësia e ekranit 4.7 inç
 • Lidhshmëria:  Bluetooth, Wi-Fi
 • Ngjyra gold
 • Procesori: Bërthama e dyfishtë
 • Sistemi operativ OS
 • Teknologjia e Rrjetit: TD-SCDMA, Evdo Rev. a, GSM / Edge / UMTS / HSPA + / DC-HSDPA / Fdd-LTE / TD-LTE, Cdma, Evdo Rev. B
 • Kapaciteti i baterisë: 1810mAh
 • Lloji i kartës së kujtesës Kujtesa e integruar
 • Rezolucioni i kamerës: 8,0 MP
 • Teknologjia e ekranit: Retina HD
 • Rrjeti : 4GB
 • RAM : 1GB
 • Operating system : iOS
 • Procesori : Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based)
 • Sistemi  iOS 12.3
 • Ekrani : 4.7 inch
 • Kamera: 8 MP Dual-LED dual-tone flash, HDR
 • Selfie : 1.2 MP face detection, HDR,
 • Bluetooth – Po
 • Wireless – Po

 


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.15 kg
Memorja

16GB, 32GB, 64GB

Gjendja

Ngjyra

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Be the first to review “iPhone 6 Verizon Grade A 16GB / 32GB / 64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iphone 6 i perdorur grade a cmimi price black gold ne shitje ne dyqan taxi shqiperi

iPhone 6 Verizon Grade A 16GB / 32GB / 64GB

16,500 L19,500 L

Shto ne Shporte