Ibrik elektrik qelqi 2 liter RAF R7888

1,690 L

Ka stok

KODI: e23055 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK QELQI 2 LITER

Ibrik elektrik me trup qelqi dhe doreze e kapak ABS, shume rezistente edhe ndaj nxehtesise.

Me kapacitet 2 liter per te bere caj, kafe apo vluar uje per gjithe familjen.

I pershtatshem per cdo kuzhine shtepie apo zyre.

Karakteristika

  • Ibrik elektrik
  • Modeli: R.7888
  • Materiali: xhami
  • Kapacitet 2 l
  • Pesha: 1500gr
  • Fuqia ; 2000 vat

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Ibrik elektrik qelqi 2 liter RAF R7888”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raf ibrik elektrik qelqi ne shitje online dyqan taxi

Ibrik elektrik qelqi 2 liter RAF R7888